KOŁO PZW "NAD CZARNĄ" W STASZOWIE OKRĘG PZW KIELCE 2016

Idź do spisu treści

Menu główne

AKTUALNOŚCI 2012-16



ROK  2012


30 stycznia 2012

Posiedzenie Zarządu Koła

12 lutego 2012

   Podlodowe Mistrzostwa Koła
                     I miejsce - Strojny Janusz
                      II miejsce - Miodyński Jacek
                    III miejsce - Opala Mateusz
Galeria


27 lutego 2012

 Posiedzenie Zarządu Okręg

29 lutego 2012

  Posiedzenie Zarządu Koła

4 marca 2012

                           Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła
Galeria

21 marca 2012

Posiedzenie Zarządu Koła






____________________________________________________

ROK 2013


12 maja 2013

Spławikowe Mistrzostwa Koła  "Golejów"  

I.Juniorzy:
II.Sojda Grzegorz   - 760
I.Biernat Dawid    - 740
II.Suchojad Konrad  - 580

     Seniorzy:

I.Kazimierczak Grzegorz  - 6730
  II.Bator Piotr                       -2960
III.Gondek  Mateusz       - 2760
Galeria





____________________________________________________________

ROK  2014



9 lutego 2014
  
Zawody Podlodowe I Zbiornik "Nad Czarną"
Galeria

9 lutego 2014
Jesteśmy na Facebook-u  Strona testowa Admin Mateusz Gondek
Strona Facebook

16 lutego 2014

Zawody Podlodowe II Zbiornik "Golejów"
Galeria

2 marca 2014
Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła  w sali Staszowskiego Ośrodka Kultury
Galeria

22 marca 2014

Otwarcie sezonu  - sobota. Zbiornik "Nad Czarną"
Zawody spławikowe
Wyniki:
1 miejsce - Gondek Mateusz
2 miejsce - Kapral Józef
3 miejsce - Kazimierczak Grzegorz
W kategorii Junior zwyciężył
Suchojad Konrad
Galeria

23 marca 2014
Zawody (otwarte) o Puchar Kapitana Sportowego zbiornik "Nad Czarną"
Galeria - Video

24 marca 2014
Jesteśmy na YouTube.pl - filmy archiwalne
Video


13 kwietnia 2014
Spławikowe Mistrzostwa Koła w kategorii
seniorów i juniorów - Zbiornik Golejów

----------------------------------------------------------------------------------------------

Rok 2016

ZAWODY PODLODOWE
1 Kazimierczak Grzegorz    2870 pkt
2 Miodyński Jacek              1850 pkt
3 Maciejeski Maciek             720 pkt


Zawody na otwarcie sezonu wędkarskiego
                     03.04.2016r      Wyniki                 
   1  Suchojad Andrzej                                     6800 punkty
   2  Jakubik Mariusz                                        6410  -.-
   3  Kazimierczak Grzegorz                             5540 -.-
   4  Opala Mateusz                                          5425 -.-
   5  Miodyński Jacek                                        5210 -.-
   6  Suchojad Konrad   j                                   3185 -.-
   7  Maciejewski Maciej j                                2970 -.-
   8  Biernat Dawid                                            2510 -.-
   9  Seremak Filip j                                           1795 -.-
 10   Wiatrowski Wacław                                1680 -.-
 11  Kopacz Leszek                                           1230 -.-
 12  Bator Piotr                                                   860 -.-
 13  Kownacki Piotr                                            730 -.-
 14  Więciorek Janusz                                        710 -.-
 15  Lis Andrzej                                                   710-.-
 16  Opala Łukasz                                               610-.-
 17  Ptak Andrzej                                                570 -.-
 18  Strojny Janusz                                             510 -.-
 19  Nagórka Adam                                            500 -.-
  







Otwarte Zawody o Puchar Golejowa   17 Kwietnia 2016
1 Suchojad Konrad                            5350 J
2 Buda Karolina                                 4280
3 Opala Mateusz                                4210
4 Jakubik  Mariusz                             4160
5 Kiciński Antoni                                3210
6 Łukaszek Tadeusz                           3030
7 Wiatroski  Wacław                           2300
8 Kazimierczak Grzegorz                    2130
9 Cuber Elżbieta                                 2030
10 Suchojad Andrzej                          1810
11 Maciejewski Maciej                       1700 J
12 Biernat Dawid                               1640
13 Kopacz Leszek                              1200
14 Seweryn  Ryszard                         1180
15 Biśtyga Maciej                              1100
16 Bator Piotr                                      980
17 Jakubik Magdalena                         940
18 Miodyński Jacek                             650
19 Sauczek Zdzisław                           510
20 Ptak Andrzej                                  460
21 Więciorek Janusz                               0
22 Janik Janusz                                      0
23 Grzyboski  Klaudiusz                          0








SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 7-8.05.2016
Zestawienie wyników


Startowało 23 zawodników w tym 17 seniorów, 3 kobiety i 3 juniorów.
Sklasyfikowano  16 zawodników, w tym 10 seniorów, 3 kobiety i 3 juniorów


W KATEGORII SENIOR
1 Opala Mateusz
2 Jakubik Mariusz
3 Suchojad Andrzej

W KATEGORII
JUNIOR
1 SUCHOJAD  KONDRAT
2 MACIEJEWSKI MACIEJ
3 SEREMAK FILIP

W
KATEGORII KOBIET
1 BUDA KAROLINA
2 JAKUBIK MAGDALENA
3 CUBER ELŻBIETA



WYNIKI I TURY WAKACYJNEGO GRAND-PRIX DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Kategoria 8-13  lat:  
                                    
1 Suchojad Wojtek       3440
2 Gmyr Jakub               2030
3 Adamczyk Michał      1920
4 Głuwczyński Karol    1750
5 Tyrała Dariusz          1390
6 Seweryn Krystian     820
7 Słomka Kacper         570
8 Bednarska Natalia    500
9 Rybus Natalia             0
10 Stefański Klaudiusz  0
Kategoria 14-18  lat:    
                                  
1 Maciejewski Maciek  4120
2 Kazimierczak Karol   2810
3 Suchojad Konrad      2530
4 Seremak Filip           1880
5 Chamerski Patryk    1340
6 Stefański Brayan      830
7 Korczak Olaf             0
8 Swatek Maciej           0
9 Załuski Wiktor            0


Sukces naszego juniora i naszej kobiety na Mistrzostwach Okręgu.

Juniorzy
1.Adamczyk Michał Zagnańsk
2.Suchojad Konrad Staszów
3.Kędracki Szymon Skalbmierz

Kobiety
1.Kowalska Natalia Kielce-1
2.Jakubik Magdalena Staszów
3.Lach Justyna Klub "Kleń"




Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego stat4u